Samochody Toyota dostępne od ręki

Kupno nowego samochodu to jeden z momentów, który każdego kierowcę cieszy najbardziej. Po takiej transakcji od razu przychodzi ochota na to, by sprawdzić na drogach możliwości techniczne pojazdu oraz delektować się jego posiadaniem. Na to jednak trzeba poczekać. Chyba że skorzysta się z oferty, jaką przygotowała Toyota.

Bez zbędnego czekania

Głównymi zaletami samochodów Toyota, które dostępne są od ręki, jest to, że nie trzeba miesiącami czekać aż pojazd, który wybraliśmy z katalogu, zostanie wyprodukowany oraz sprowadzony. Wystarczy pojawić się w salonie samochodowym i tam zdecydować się na model najbardziej odpowiadający potrzebom. Po pierwsze – wybór jest równie szeroki, jak w przypadku katalogu. Po drugie – dokładnie możemy przeanalizować, który model jest idealny. To istotne zwłaszcza dla osób, które szukają na już niezawodnego samochodu. Możemy również skorzystać z różnych opcji wyposażenia. Być może okaże się, że samochody Toyota dostępne od ręki w salonie posiadają funkcje (np. komputer pokładowy) lub opcje kolorystyczne, których nie wzięlibyśmy pod uwagę, przeglądając wersje katalogowe. Co ważne – kupując samochód z ekspozycji mamy także zapewnioną 3-letnią gwarancję producenta.

Jedna Toyota, wiele opcji

Co jeszcze w swojej ofercie ma Toyota? Samochody dostępne od ręki to jedna z wielu z nich. Dla klientów poszukujących kolejnego pojazdu, przygotowano również m.in. bogatą ofertę pojazdów używanych, które są regularnie serwisowane oraz sprzedawane z gwarancją. Inną opcją jest kupno samochodu demonstracyjnego. Pojazdy tego typu używane były do jazd testowych, więc mają przejechane po kilkanaście kilometrów. Tymczasem sprzedawane są one dużo taniej niż samochody prosto z fabryki. Podobny rabat obowiązuje w przypadku aut wyprzedażowych, które oferuje Toyota. Skorzystać można także z różnych opcji, które przygotowane zostały z myślą o klientach biznesowych. W przypadku aut flotowych takie rozwiązanie będzie miało swoje przełożenie w kosztach ich utrzymania i eksploatacji. Napęd hybrydowy Toyoty pozwala bowiem rekordowo obniżyć koszty spalania. W tej sytuacji także można rozważyć, czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie samochód marki Toyota dostępny od ręki. Bywają bowiem sytuacje, kiedy pilnie i w jak najkrótszym czasie potrzebne jest powiększenie floty.

Dlaczego samochody marki Toyota?

Marka Toyota od wielu lat jest liderem, jeżeli chodzi o niezawodność oraz klasę pojazdów. Już po raz 16. zajęła ona pierwsze miejsce w branży motoryzacyjnej w rankingu wartości marek Best Global Brands 2019, a rok wcześniej Toyota taki sam wynik uzyskała w rankingu magazynu Forbes. Także 2020 rok pokazuje, że Toyota jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów marek motoryzacyjnych. Według danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR awansowała ona na pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedawanych pojazdów. Tylko do 20 stycznia 2020 r. zarejestrowano ponad 4 tysiące nowych samochodów osobowych Toyoty (czyli o 32 proc. więcej w porównaniu do ubiegłego roku). Dane te mówią więc same za siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *