Jak zrobić prawo jazdy?

Jeśli decydujemy się wyrobić prawo jazdy, warto zastanowić się, która szkoła nauki jazdy będzie dla nas odpowiednia. Ośrodek Szkolenia Kierowców Lider prowadzi kursy na prawo jazdy w Dzierżoniowie. Nie tylko ułatwia kursantom zdobycie umiejętności kierowania pojazdem i przygotowanie się do zdania egzaminu państwowego, ale oferuje także szkolenia okresowe wedle potrzeb kursantów.

Prawo jazdy jest dokumentem, który znacznie ułatwia życie i codzienną konieczność przemieszczania się. Aby zmienić swój status w ruchu drogowym z pieszego lub pasażera autobusu na kierowcę, wystarczy zapisać się na kurs, jaki oferuje ośrodek szkolenia kierowców. Nauka bezpiecznej jazdy w OSK Lider to zajęcia teoretyczne, badania lekarskie i nauka jazdy pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazywać wiedzę z pasją oraz tworzą miłą atmosferę i komfortowe warunki dla kursantów. Kadra, która jest stworzona z zaangażowanych w swoją pracę specjalistów gwarantuje kursantom, że egzamin będzie przyjemnością, a nie stresującym zakończeniem kursu na prawo jazdy.

Ile trwa zrobienie prawa jazdy?

Wielu kandydatów na kierowców zastanawia, jaki jest koszt kursu i jego czas trwania. Prawa jazdy nie da się uzyskać od ręki. Aby móc zapisać się na egzamin, należy mieć maksimum 3 miesiące do ukończenia 18 urodzin, wykonać 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktycznych szkolenia. Jeżeli po tym czasie nie czujemy się jeszcze pewnie za kierownicą, Ośrodek Szkolenia Kierowców Lider daje możliwość dokupienia dodatkowych godzin nauki jazdy, na których można doszlifować umiejętności. Cena za kurs podstawowy kat. B to 2300zł. Zdobyty dokument można odebrać dopiero po ukończeniu 18 lat. Nie ma górnej granicy wieku przystąpienia do kursu, jednak ograniczeniem mogą być problemy zdrowotne, jak problemy z widzeniem.

Jak wygląda nauka jazdy ?

W części teoretycznej kursu na prawo jazdy w ciągu 30 godzin lekcyjnych poznasz przepisy drogowe i zasady udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych. Szkoła jazdy zapewnia materiały szkoleniowe i odpowiednie przygotowanie do zdania egzaminu dla przyszłych kierowców, który także podzielony jest na część teoretyczną i część praktyczną. W części teoretycznej kursu masz możliwość uczestniczenia w wykładach LIVE online, bez wychodzenia z domu, dowolnie wybierając czas nauki w terminie, który będzie dla Ciebie dogodny. OSK Lider ma wysoką zdawalność prawa jazdy- dzięki niemu możesz wstąpić do grona kierowców, podchodząc do egzaminu już za pierwszym razem.

Druga część szkolenia na prawo jazdy to 30 godzin zegarowych nauki kierowania pojazdem i stosowania przepisów ruchu drogowego w praktyce. Początkowo są to manewry na placu szkoleniowym, następnie jazda po drogach miasta, pod okiem czujnego instruktora. W trakcie kursu, w godzinach i terminach indywidualnie z Tobą ustalanych, opanujesz parkowanie, cofanie, ruszanie pod górkę i wiele innych manewrów, które wzmocnią Twoje umiejętności płynnego poruszania się po drodze. Szkolenia kierowców Lider prowadzone są na nowych pojazdach, takich samych, na jakich zdaje się egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (nowa Toyota Yaris IV). Profesjonalne wsparcie instruktorów i kontakt ze szkołą zapewniony jest przez cały czas trwania kursu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Lider oferuje najwyższe standardy szkolenia, możliwość płatności kartą i rozłożenia całej sumy na raty (bez dodatkowych kosztów) oraz kursy także na inne kategorie, m.in. na kategorię C. Podejmij decyzję, wpłać 10% kwoty za kurs i rozpocznij przygodę z nauką jazdy autem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *