Jak działa BART – skup aut za gotówkę?

Każdy, kto staje przed decyzją sprzedaży auta wie, że nie jest to łatwe zadanie. Samo przygotowanie ogłoszenia i niekończące się wizyty potencjalnych kupców mogą skutecznie zniechęcić nawet najwytrwalszego sprzedającego. Decydując się na taką formę sprzedaży musimy być przygotowani na długie sprzątanie auta, sesję zdjęciową, preparowanie ogłoszenia a następnie odpowiadanie na dziesiątki zapytań telefonicznych i wizyt osób chcących zweryfikować stan techniczny pojazdu. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pozwala na błyskawiczną sprzedaż pojazdu a przy tym szybki przypływ gotówki. Rozwiązaniem tym jest komis samochodowy, taki jak BART.

Warunki sprzedaży auta

BART to skup aut za gotówkę, zajmujący się kupnem i dalszą odsprzedażą samochodów oraz pojazdów jednośladowych takich jak motocykle, quady czy skutery. Co ważne, decydując się na zawarcie transakcji z firmą auto-skup24.pl nie podpisujesz niekorzystnej zazwyczaj umowy komisowej. BART oferuje swoim klientom standardową umowę kupna-sprzedaży, która umożliwia sprzedającemu całkowite wyzbycie się jakichkolwiek zobowiązań względem sprzedawanego pojazdu. Długoletnie doświadczenie firmy istniejącej na rynku już od 2003 roku to również gwarancja błyskawicznego przeprowadzenia procesu sprzedaży i szybka wypłata gotówki.

Jakie auta skupuje skup aut BART?

Kolejnym atutem skupu BART jest możliwość sprzedaży pojazdu w niemalże każdym stanie technicznym. Wiele tego typu firm stosuje dosyć rygorystyczne zasady, co do wyglądu czy też rocznika samochodu, co znacznie zmniejsza szansę sprzedaży mocno wysłużonego auta. BART skupuje auta:

  • nieuszkodzone,
  • powypadkowe i niesprawne technicznie bez ważnego ubezpieczenia OC,
  • po firmach oraz leasingach,
  • auta osobowe z roczników 1980-2020,
  • Auta dostawcze z roczników 2010-2020.

Firma zajmuje się również skupem tzw youngtimerów oraz klasyków, czyli starszych aut, które posiadają już zazwyczaj wartość kolekcjonerską. Mogą to być kultowe Polonezy, duże Fiaty oraz uwielbiane niegdyś Maluchy.

Auta skupione przez skup aut w województwie pomorskim

Obszar działalności skupu aut BART

BART jest skupem pojazdów działającym na terenie całego województwa pomorskiego, a przykładowo wpisując w wyszukiwarkę frazę skup aut – Bytów firma BART na pewno pojawi się na pierwszej stronie. Firma ponadto oferuje darmowy dojazd w każde miejsce na obszarze województwa pomorskiego, dzięki czemu sprzedający nie musi martwić się o transport uszkodzonego auta na wycenę. BART oferuje możliwie jak najwyższą wycenę auta, która jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Wszelkie formalności związane z umową kupna- sprzedaży zostają zawarte dopiero po akceptacji wyceny przez sprzedającego pojazd. Co ważne BART oferuje kilka możliwości zapłaty za auto, spośród których sprzedający może wybrać najdogodniejsza dla niego opcję. Może być to zapłata gotówką do ręki, wpłata do banku lub przelew na konto.

Postaw na BART – skup aut za gotówkę!

Ponadto BART gwarantuje błyskawiczny dojazd do klienta w kilka godzin po zgłoszeniu chęci sprzedaży pojazdu. Przed rozpoczęciem transakcji warto wejść na stronę https://auto-skup24.pl/oferta/skup-aut-kartuzy i wypełnić formularz kontaktowy, dzięki któremu uzyskamy darmową wycenę i będziemy wiedzieć ile mniej więcej pieniędzy możemy otrzymać za nasz pojazd. Siedziba firmy mieści się w Rumii, dlatego dojazd do wszystkich miejscowości województwa pomorskiego nie zajmuje pracownikom więcej niż 2-3 godziny. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające na sfinalizowanie całej transakcji w niemalże jeden dzień! Wystarczy jedynie telefonicznie zgłosić chęć sprzedaży auta i czekać na pracowników firmy, którzy darmowo wycenią stan pojazdu i uzgodnią z Tobą szczegóły transakcji. BART to skup aut, który gwarantuje błyskawiczną procedurę sprzedaży przy minimalnym wysiłku ze strony sprzedającego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *