Hyundai Tucson – wynajem to korzystna forma finansowania tego modelu. Dowiedz się, na czym polega

Jeśli właśnie rozważasz różne opcje finansowania samochodu i bierzesz pod uwagę zarówno zakup gotówkowy, kredyt, jak i leasing, to nie zamykaj się na wynajem długoterminowy. Wielu kierowców z góry odrzuca to rozwiązanie, co wynika po prostu z niewiedzy na temat jego specyfiki. Wszystko wyjaśniamy na przykładzie wynajmu Hyundaia Tucson, czyli jednego z najpopularniejszych SUV-ów na polskim rynku.

Co trzeba wiedzieć o wynajmie długoterminowym?

Wynajem długoterminowy samochodu to usługa, w ramach której wynajmujący (najczęściej dealer danej marki) użycza samochód najemcy na określony w umowie czas (minimum 24 miesiące) w zamian za comiesięczną opłatę abonamentową.

Najemca może swobodnie użytkować samochód w ramach ustalonego limitu przebiegu (od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy kilometrów rocznie). Po zakończeniu wynajmu zwraca auto lub przesiada się do nowego, w ramach kolejnej umowy.

To warto wiedzieć

W wynajmie długoterminowym nie ma obowiązku wykupu samochodu.

Zalety wynajmu  

Podstawową zaletą tej formy finansowania jest fakt, że najemca nie spłaca całej ceny początkowej samochodu, a jedynie prognozowaną utratę wartości. Nie ma tutaj również wpłaty inicjalnej (lub jest ona niska), co pozwala zachować rozsądne koszty. Kwota miesięcznego abonamentu w wynajmie zawsze jest dużo niższa w porównaniu z ratą leasingu czy kredytu samochodowego.

Specyfiką wynajmu jest to, że zapewniamy sobie nie tylko możliwość swobodnego korzystania z auta, ale również jego kompleksową obsługę ze strony wynajmującego. Najemca nie musi się przejmować takimi sprawami, jak serwisowanie auta, dobór i wymiana opon, zakup ubezpieczenia czy likwidacja ewentualnej szkody. W razie np. stłuczki czy przedłużającej się naprawy może również liczyć na samochód zastępczy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, idealne dla osób nienarzekających na nadmiar wolnego czasu.

Dla kogo jest wynajem?

Zainteresuj się opcją wynajmu długoterminowego samochodu, jeśli:

  • Często zmieniasz auta, nie przywiązujesz się do nich;
  • Cenisz sobie wygodę wynikającą z pełnej obsługi po stronie wynajmującego;
  • Szukasz finansowania samochodu gwarantującego bardzo niskie koszty;
  • Nie planujesz wykupywać auta po zakończeniu umowy;

Dodajmy przy tym, że wynajem Hyundaia Tucson czy dowolnego innego modelu jest dostępny zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Wynajem Hyundaia Tucson – ile to kosztuje?

Wynajem długoterminowy jest dobrą alternatywą dla innych form finansowania również z punktu widzenia osób, które nie chcą lub nie mogą przeznaczyć dużych środków na start. Brak lub niewielka wpłata inicjalna, w połączeniu z niską kwotą miesięcznego abonamentu, znacząco zwiększają dostępność wynajmu.

Jeśli chcesz poznać całkowity koszt wynajmu Hyundaia Tucson, to już teraz wejdź na iBemo. To platforma internetowa, która daje bezpośredni dostęp do najkorzystniejszych ofert wynajmu długoterminowego pochodzących prosto od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo.

Na iBemo samodzielnie skonfigurujesz wszystkie parametry umowy, wybierzesz interesującą Cię wersję silnikową i wyposażenia, a umowę możesz zawrzeć online, bez wychodzenia z domu. Gotowy samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Najlepszych ofert wynajmu Hyundaia Tucson szukaj na https://ibemo.pl/samochody-osobowe/model/hyundai-tucson-wynajem-dlugoterminowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *