Ekologiczne samochody

Główną zaletą samochodów elektrycznych jest to, że mogą przyczynić się do poprawienia jakości powietrza w miastach. Samochody z napędem wyłącznie elektrycznym nie emitują podczas jazdy dwutlenku węgla. To znacznie zmniejsza zanieczyszczenie powietrza.

Czy posiadanie samochodu elektrycznego rzeczywiście robi jakąś różnicę? Wyobraź sobie, że w ciągu roku jeden samochód elektryczny może zaoszczędzić średnio równowartość czterech lotów z Londynu do Barcelony. To robi różnicę.

Ekologiczność hybrydy zależy nie tylko od tego, jak dużo jeździ się na napędzie elektrycznym, a także od sposobu, w jaki samochód jest ładowany. Pojazdy hybrydowe oraz elektryczne mają do odegrania dużą rolę w ograniczaniu emisji pochodzących z transportu i są głównym czynnikiem w utrzymaniu jakości powietrza, którym oddychamy.

Zapoznaj się z ofertą ekologicznych samochodów od Hyundaia: https://nawrot.hyundai.pl/. A jeśli nie masz pewności, co wybrać, poniżej przedstawione są trzy modele ekologicznych samochodów:

IONIQ 5.: akumulatorowy pojazd elektryczny (BEV), w 100% elektryczny, ekologiczny pojazd o niskich kosztach eksploatacji. Zerowa emisja z rury wydechowej przy maksymalnym zasięgu 481 km. Brak zbiornika oleju, układu przekładniowego i katalizatora to niższe koszty konserwacji. Do tego wygodne ładowanie z domowej stacji ładowania Hyundai WallBox.

Nowy Hyundai KONA Hybrid: oszczędność dzięki hybrydowemu układowi napędowemu. To wszechstronny SUV zużywający niewiele paliwa. Dwa silniki, benzynowy i elektryczny, dzięki efektywnej współpracy gwarantują rekordowo niskie zużycie paliwa oraz mały poziom emisji. Inteligentne przełączanie się z silnika spalinowego na elektryczny zapewnia ekonomiczną jazdę przyjazną dla środowiska.

Hyundai IONIQ Plug-in: połączenie najlepszych zalet ekologicznego silnika elektrycznego z napędem spalinowym. Samochód plug-in daje ci możliwość wyboru napędu. Możesz korzystać z możliwości silnika elektrycznego bez obaw o rozładowanie akumulatora. Świetna opcja dla kierowców, którzy nie czują się jeszcze gotowi na w pełni elektryczne auto, ale zależy im na dbaniu o środowisko. Hyundai IONIQ Plug-in gwarantuje oprócz bardzo niskiego zużycie paliwa, imponujący zasięg elektryczny 63 km.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *