Suzuki Jimny – świetny wybór nie tylko do firmy!

Suzuki Jimny to legenda off-roadu i jeden z najpopularniejszych modeli rekreacyjnych w historii motoryzacji. Najnowsza generacja nadal imponuje zdolnościami w terenie, natomiast wyraźnie zmieniło się przeznaczenie tego samochodu. Japoński producent dedykuje Suzuki Jimny przedsiębiorcom, którzy szukają niewielkiego, uniwersalnego auta np. do transportowania różnych materiałów na niewielkie odległości. Do zakupu tego samochodu przekonuje również atrakcyjna cena Suzuki Jimny.

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową

Kluczową zaletą najnowszej odsłony Suzuki Jimny jest to, że samochód na polskim rynku jest oferowany z homologacją ciężarową N1. Dzięki temu nabywca może odliczyć pełną stawkę podatku VAT, co już na starcie daje nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych oszczędności.

Jimny idealnie wpisuje się w oczekiwania małych firm, na przykład budowlanych, remontowych, agencji reklamowych czy sklepów detalicznych. Oferuje dużą przestrzeń bagażową o pojemności aż 863 litrów. Warto również wspomnieć o nieprzeciętnej ładowności wynoszącej do 150 kilogramów.

Oczywiście zalety transportowe Jimny wykorzystają nie tylko przedsiębiorcy. To ciekawa propozycja również dla osób, które szukają samochodu do rekreacji, towarzysza wyjazdów na treningi i zawody sportowe czy zabawy w terenie. Jimny bez problemu przewiezie narty, snowboard, deskę surfingową itd.

Warto podkreślić, że podłoga bagażnika jest idealnie płaska, a przestrzeń bagażowa została oddzielona od kabiny pasażerskiej, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas przewozu różnych towarów.

Nieprzeciętne właściwości terenowe

Suzuki Jimny to samochód, którym bez żadnych obaw można się wybrać w trudny teren. W odróżnieniu od większości SUV-ów czy crossoverów mamy tutaj do czynienia z autem niemal stworzonym do off-roadu.

Zdolności terenowe gwarantuje zwiększony prześwit (do 210 mm), rama nośna, sztywne zawieszenie osi ze sprężynami śrubowymi oraz napęd na cztery koła ALLGRIP AUTO ze skrzynią redukcyjną.

Dynamiczny i oszczędny napęd

Suzuki Jimny jest oferowany w jednej, za to bardzo udanej wersji silnikowej. Samochód napędza jednostka benzynowa 1.5 VVT o mocy 105 KM, która zapewnia wystarczającą dynamikę, również przy maksymalnym obciążeniu pojazdu. Silnik zadowala się przy tym niewielką ilością paliwa.

Poznaj cenę Suzuki Jimny

Suzuki Jimny ma jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę. Jest korzystnie wyceniony. Zwłaszcza, że już w standardzie można liczyć na bogate wyposażenie, napęd na cztery koła oraz pięciobiegową przekładnię ze skrzynią redukcyjną.

O cenę Suzuki Jimny zapytaj doradcę autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki, posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i w nowej lokalizacji w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217. W rozmowie z doradcą zapytaj o jazdę próbną oraz o atrakcyjne formy finansowania zakupu.

Dealer oferuje również szeroki wybór akcesoriów i części do Suzuki Jimny, jak również profesjonalne usługi serwisowe.

Więcej o Suzuki Jimny czytaj na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/suzuki-jimny-katowice-cena-promocja-jazda-testowa-uzywane.

One thought on “Suzuki Jimny – świetny wybór nie tylko do firmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *