Nowość na rynku motoryzacyjnym- Nowa Toyota Yaris 2020

Komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. To słowa, które zdecydowanie określają najnowszy model Toyoty Yaris. W czym leży fenomen tego samochodu i dlaczego stał się najbezpieczniejszym samochodem miejskim?

Nowa Toyota Yaris 2020

Kierowcy cenią sobie przede wszystkim komfort i wygodę podczas jazdy. Jednak bezpieczeństwo również odgrywa niezwykle ważną rolę. Nowa Toyota Yaris 2020 stała się najbezpieczniejszym samochodem miejskim. Warto przyjrzeć się jego wyposażeniu, aby zrozumieć ten fenomen. Przede wszystkim ogromną rolę odgrywają zamontowane w niej najnowsze systemy bezpieczeństwa. Jest to między innymi:

-system, który pozwala na utrzymanie pojazdu na właściwym pasie ruchu,

-system, który wyczuwa zmęczenie kierowcy,

-system, który automatycznie powiadamia służby ratunkowe w razie problemów.

Oczywiście oprócz tych systemów, samochód jest wyposażony w poduszki powietrzne, które mają za zadanie ochraniać zarówno kierowcę jak i pasażerów.

Wygląd

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny pojazdu, to przypomina on bardzo elegancki samochód. Czwarta generacja nie różni się bardzo od swoich poprzedniczek. Najczęściej spotykane wersje to 5-drzwiowy hatchback. Jednak tutaj również pojawia się wyjątek. Bardzo rzadko, ale jednak spotykane są wersje 3-drzwiowe. Taki model wyposażony jest w silnik o mocy 261 koni i dodatkowo posiada napęd na cztery koła. Warto zaznaczyć, że samochody te mogą posiadać jeden z dwóch rodzajów silników. Może to być silnik hybrydowy bądź spalinowy. Kierowcy nie znajdą już w tych modelach silników wysokoprężnych. Jest to ogromny plus, gdyż tym samym producenci pokazali, że nie jest im obojętna przyszłość planety. Ceny nowej Toyoty są bardzo zróżnicowane. Oczywiście hybrydowa wersja będzie droższa. Jej cena zaczyna się od 78 tysięcy złotych, natomiast w przypadku auta z silnikiem benzynowym, klienci mogą nastawiać się na kwotę około 58 tysięcy. Oczywiście standardowe wyposażenie samochodu to przede wszystkim poduszki powietrzne, felgi czy radio i głośniki. Wszelkie światła czy systemy są również zawarte w standardowym wymiarze.

Nową Toyotę będzie można znaleźć w salonach tego producenta. Oczywiście należy pamiętać, że im bogatsze wyposażenie, tym pojazd będzie droższy. Nowa generacja pozwala czerpać radość z jazdy samochodem. Przede wszystkim w czasie podróży wszyscy pasażerowie mają zagwarantowane bezpieczeństwo i komfort jazdy. Warto zatem podczas zakupów pomyśleć o najnowszej Toyocie Yaris, która będzie w pełni spełniała wszelkie oczekiwania kierowcy.

One thought on “Nowość na rynku motoryzacyjnym- Nowa Toyota Yaris 2020

  1. Nowa Toyota prezentuje się bardzo przyjemnie, wnętrze wygląda w końcu nowocześnie i funkcjonalnie. Moim zdaniem jest to świetny wybór na miejski samochód a i za miastem spokojnie sobie da radę :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *