Jak wygląda wizyta w samochodowym SPA?

Samochód jest najbardziej powszechnym środkiem transportu. Wiele osób zapomina, żeby o niego odpowiednio zadbać. W dzisiejszych czasach jest wiele miejsc, gdzie możesz odświeżyć swoje auto. Jednym z takich przedsiębiorstw będzie samochodowe SPA. Wyspecjalizowana kadra pracownicza zajmie się odpowiednio Twoim autem. Oczywiście wszystko zależy od opcji jakie wybierzesz, ponieważ do dyspozycji są różne programy.

Krok pierwszy – wybierz usługę!
Początkowo zaczynamy od wybrania określonej usługi. Gama programów zależna jest od danego przedsiębiorstwa, ale zazwyczaj są to:
-pranie tapicerki
-woskowanie, polerowanie auta
-nakładanie powłoki ceramicznej
-zabezpieczenie lakieru przed warunkami atmosferycznymi
Jeśli wybierzesz pełen pakiet, to możesz się spodziewać, że nie poznasz swojego auta.

Krok drugi – zabieramy się do pracy!
Załóżmy, że wybrałeś określoną usługę dla siebie. Wtedy zostawiasz auto na cały dzień. Pracownicy wykonują Twoje zlecenie jak najlepiej potrafią. Używają do tego specjalistycznych urządzeń, które pomogą im w wykonaniu poprawnie swoich obowiązków. Pranie tapicerki odbywa się za pomocą specjalnych detergentów i wyspecjalizowanego odkurzacza piorącego. Natomiast polerowanie wykonują się przy korzystaniu z maszyny polerskiej. Technika wykonania jest zależna od określonej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *